TAKVİM

Takvim; müşterilerinizin veya müşteri olabilme potansiyeli bulunan her firma veya şahsın kullanabileceği kalıcı ve etkili bir reklam ürünüdür. Takvim, kullanılacak yerin özelliğine göre farklı boyut ve türlerde üretilebilir. Duvar takvimleri asılı olarak kullanıldıklarından görsel ağırlıklı olmaktadır ve dayanıklılığı yüksek kağıtlardan baskıları yapılmaktadır.

Takvim; müşterilerinizin veya müşteri olabilme potansiyeli bulunan her firma veya şahsın kullanabileceği kalıcı ve etkili bir reklam ürünüdür. Takvim, kullanılacak yerin özelliğine göre farklı boyut ve türlerde üretilebilir. Duvar takvimleri asılı olarak kullanıldıklarından görsel ağırlıklı olmaktadır ve dayanıklılığı yüksek kağıtlardan baskıları yapılmaktadır. ofis için masa üzerlerinde kullanılmak için üretilen takvimlerde ise kullanılabilirlik ön planda olduğundan daha küçük ebatlarda basılır.

Takvim çeşitleri kullanım amaçlarına göre sınıflandırılabilir.

Gemici Takvimi
Masa Takvimi
Duvar Takvimi

Firmanızın logosunun ve bilgilerinin basılı olduğu duvar, masa ve gemici takvimlerini kullanan müşterilerinizin sürekli akıllarında olacaksınız.