HAKKIMIZDA

1992 yılında İzmir’de Kurulan SEDAT MATBAASI maliye anlaşmalı matbaa, ofset baskı, dijital baskı ve tasarım alanında faaliyet göstermektedir. Sedat matbaası; kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir. Makine parkuru ve deneyimli kadrosu ile baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle birçok firmaya hitap edebilmektedir.

Ayrıca, bilgisayar faturaları ve her türlü sürekli form evraklarının basımını gerçekleştirmekteyiz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen Sedat matbaası, tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

Bu sebepten ötürü kurumsal yada şahsi alanda baskı ve tasarım ihtiyaçlarınız için Sedat Matbaası teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışından faydalanmanızı tavsiye ederiz. Sedat matbaası olarak taleplerinizi en uygun seçeneklerle karşılamak, düzenleyeceğimiz kampanya ve müşteriye yönelik diğer uygulamalarımızla size en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.