CEPLİ DOSYA

Cepli dosyalar, firmaların müşterilerine teklif vermek veya tanıtımını yapmak için kullandıkları üründür. İçerisinde antatli kağıt konulan ve ayrıca kartvizit içinde bir bölümü bulunan cepli dosyalar oldukça kullanışlıdır. Cepli dosyaların genellikle tek yüzüne baskı yapılır fakat özel durumlarda ve özel isteklerde arka yüzünede baskı yapılabilmektedir.

Cepli dosyalar, firmaların müşterilerine teklif vermek veya tanıtımını yapmak için kullandıkları üründür. İçerisinde antatli kağıt konulan ve ayrıca kartvizit içinde bir bölümü bulunan cepli dosyalar oldukça kullanışlıdır. Cepli dosyaların genellikle tek yüzüne baskı yapılır fakat özel durumlarda ve özel isteklerde arka yüzünede baskı yapılabilmektedir. Baskı yapılan yüzey ister mat ister parlak selefon uygulanabilir. özel isteğe göre kısmi lak, kabartma, gofre gibi uygulamalarda yapılabilir.

Standart olarak ebatları 22 x 33 cm olsada özel isteklerde farklı boyutlarda üretilebilirler. Kağıt kalitesi olarak kuşe ve amerikan bristol kullanılmaktadır.