HİZMETLERİMİZ

MALİYE ANLAŞMALI MATBAA

Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma bileti, Adisyon Tipi Perakende Satış fişi gibi Resmi evrakların basımı, dağıtımı ve çoğaltılmasına maliye tarafından yeterli görülerek izin verilmiş olan matbaalara "Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar" denilmektedir.

Detaylar

GRAFİK TASARIM

Baskı öncesi hazırlık, işin sonuçlanmasında çok önemli bir yere sahiptir. Bir işin bütün olarak değerlendirilmesinde varılacak sonucun esas noktasıdır. Firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da profesyonelliğin gereğini esas almıştır.

Detaylar

BASKI ÖNCESİ VE SONRASI

Tam ve sürekli hizmeti prensip edinen firmamız, bunun gereği olan teknik donanım ve bilgi sahibi elemanları istihdam etmiştir. Baskı öncesi, baskı anı ve baskı sonrası tüm süreci kontrol altında tutarak müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak için çalışırız. 

Detaylar

PROMOSYON ÜRÜNLER

Şeffaf, opak pvc etiketler, leksan etiketler, aluminyum etiketler, plastik ahşap, metal, cam malzemeler üzerine reklam ve yazı basımı bu teknikle yapılmaktadır. İpek üzerine geçirilen şablon aracılığıyla gerçekleştirilen basım tekniği. 

Detaylar

DİJİTAL BASKI

Dijital baskı merkezlerinde veya bilgisayar ortamında hazırlanmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik malzemeler üzerine el değmeden baskısının yapılmasına denir. 

Detaylar